Pytaj Embers

Ta zakładka jest przeznaczona specjalnie dla Was.
Najprościej na świecie dodajecie tu komentarz z pytaniem do mnie, a ja w miarę możliwości jak najszybciej odpowiadam poniżej :)

Możecie pytać o co chcecie, oczywiście w granicach rozsądku.
Proszę nie używać wszelkiego rodzaju wulgaryzmów i nie SPAMOWAĆ.

ŚMIAŁO PYTAJCIE :D
***
Ile około zajmuję ci pisanie jednego rozdziału? ~ Suwako Mrauu

Cóż to różnie bywa. Raz piszę go dwa dni, a raz godzinę. Zależy od weny, ilości czasu i od chcenia się :D Mam ostatnio mały zastój i nic nie mogę z nim zrobić, więc cieszę się z zabezpieczenia.


***
Kogo najbardziej lubisz z Avengersów? ~ Miley

Każdego po trochu, każdego w inny sposób, no może prócz Hulka :D Jego nie lubię.


***
Jacy bohaterowie występują w Twoim opowiadaniu? ~ Valhalla


Główną bohaterką jest
 Raven - Poznajemy ją, jako siedemnastolatkę, która ma swoje upragnione urodziny z przyjaciółkami. Jest zwykłą nastolatką, no dobra prawie zwykłą. Od jakiegoś czasu (bliżej nieokreślony) ma pewną moc - mianowicie razi wszystko prądem przy większych emocjach, a ponieważ jest (była) raczej spokojna, to takie "napady" rzadko jej się zdarzały, toteż jakoś bardzo się tym nie przejmowała.
Ma przyjaciół, rodzinę, która jej ułożyła przyszłe życie...aż tu nagle jakiś mniej więcej tydzień przed urodzinami, dzień w dzień widzi pewnego mężczyznę, który przychodzi codziennie o tej samej godzinie nie robi NIC po za staniem po drugiej stronie ulicy i patrzeniem się w jej okno.
No i nie zdradzając większej części fabuły to, wszyscy zapominają o Raven. Jej osoba nigdy nie istniała … coś się stało, tylko, co?

Johnatan – przyjaciel Raven, który pomógł jej się ustatkować w nowym życiu. Czemu to zrobił? Jako jedyny ją pamięta, mimo że nie byli, blisko (bo był tylko byłym chłopakiem Patricka – chłopak z kawiarni)

Więcej nie zdradzając to całą resztę bohaterów póki, co, możemy wrzucić do woreczka z napisem „Mitologia nordycka”, no może pomijając taką postać jak Loki czy Thor, bo ich trzeba wyróżnić, gdyż będą całkiem sporą rolę odgrywać, jakby nie patrzeć ;)

4 komentarze:

 1. Skoro tak ładnie prosisz :3 Mam takie pytanko - ile około zajmuję ci pisanie jednego rozdziału?

  OdpowiedzUsuń
 2. Kogo najbardziej lubisz z avengersów?
  Nowa czytelniczka Miley

  OdpowiedzUsuń
 3. Jacy bohaterowie występują w twoim opowiadaniu?

  OdpowiedzUsuń
 4. Skąd wzięłaś pomysł na opowiadanie ?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. To wiele dla mnie znaczy ;)